Serwis www.praworodzinne.blog jest miejscem, w którym chcemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą z zakresu szeroko pojmowanego prawa rodzinnego. Blog jest efektem wieloletniej praktyki w doradztwie prawnym świadczonym przez zespół opolskich prawników.

Naszym celem jest przedstawienie i przybliżenie w prostej formie, lekkim i przystępnym językiem tego, co niejednokrotnie wydaje się skomplikowane. Chcemy pokazać, że język prawników wcale nie musi być niezrozumiały i mało przejrzysty. Na blogu znajdą Państwo serie zwięzłych artykułów, poświęconych podstawowym zagadnieniom prawnym, związanym z poszczególnymi kategoriami spraw rodzinnych.

Serwis prowadzony jest regularnie i aktualizowany nowymi wpisami, przy czym kierujemy go nie tylko do osób poszukujących ogólnych informacji na temat prawa rodzinnego, ale również do tych, którzy rozważają skorzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej. Często bowiem sam tylko artykuł, choćby nawet najlepiej napisany, może okazać się niewystarczający, gdy przyjdzie nam zetknąć się z prawnymi labiryntami własnej sprawy. Kwestie rodzinne budzą przy tym niemal zawsze silne emocje, co znacznie utrudnia samodzielne prowadzenie sprawy.

Serwis www.praworodzinne.blog to zatem miejsce, w którym chcemy zaoferować Państwu także fachową pomoc prawną obejmującą zarówno profesjonalne porady prawne, sporządzanie pism procesowych, jak i reprezentację przed sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej. Wieloletnie doświadczenie członków naszego zespołu zdobyte w ramach praktyki zawodowej jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Więcej informacji na temat możliwości współpracy znajduje się w zakładkach Zakres prowadzonych spraw i Formy współpracy.